Automatizálási mérnök

ABB

2.9

(7)

Kecskemét, Hungary

Why you should apply for a job to ABB:

  • We focus on the areas where we can make the biggest impact: reducing carbon emissions, preserving resources and promoting social progress.
  • ABB has flexible work options depending on job compatibility without compromising customer service or impacting colleagues.
  • ABB has launched a gender-neutral global parental leave program granting 12 weeks of paid leave for primary caregivers.
  • #89663231

    Position summary

    ipar átalakítását ösztönzi egy produktívabb és fenntarthatóbb jövő érdekében. Az ABB-nél minden tekintetben elkötelezettek vagyunk a sokszínű és befogadó környezet kialakítása és fenntartása iránt. Együtt indulunk el egy olyan útra, melyben mindannyian - egyénileg és együttesen is - elfogadjuk és tiszteletben tartjuk a sokszínűséget.**

    Feladatok

    • • Automatizálási igények és lehetőségek felmérése

    • • Meglévő berendezések fejlesztése, automatizálása

    • • Specifikációk, megtérülés számítások elkészítése

    • • Árajánlatok kidolgozásában és értékelésében aktív résztvétel, projekt dokumentációk elkészítése

    • • Részvétel a beredezések beüzemelésében

    • • Automatizálással összefüggő hibák feltárása, javítása

    • • Robotok, PLC-k programozása

    Szakmai háttér

    • • 2-3 év releváns tapasztalat

    • • Felsőfokú végzettség

    • • Angol kommunikációs szint

    További tudnivalók rólunk

    Várjuk jelentkezését Ha többet szeretne megtudni az ABB-ről, látogassa meg weboldalunkat a https://www.abb.com címen.