Manufacturing Engineer

Aptiv

3.9

(18)

Tatabánya, Hungary

Why you should apply for a job to Aptiv:

  • 4.6/5 in supportive management
  • 67% say women are treated fairly and equally to men
  • 83% would recommend this company to other women
  • 56% say the CEO supports gender diversity
  • Ratings are based on anonymous reviews by Fairygodboss members.

    #J000666382

    Position summary

    zóban és írásban

    • Folyamatközpontú szemléletmód, kiváló hibafeltáró és probléma megoldó képesség, határozott fellépés, precizitás, csapatjátékos attitűd

    • Előnyt jelent a jelentkezésnél: automatizált gépekkel kapcsolatos tapasztalat, SAP jártasság, autóipai előírások ismerete, APQP folyamat, FMEA

    Amit nyújtani tudunk:

    • Kafetéria juttatások (már a próbaidő alatt is)

    • Törvény által meghatározottat meghaladó bejárás támogatás

    • Remek csapat és innovatív termékek képviseletének lehetősége

    • Multinacionális munkakörnyezet

    • Széleskörű autóipari vevői kör

    • Tiszta, rendezett, klimatizált munkakörnyezet

    Vannak, akik a különbséget látják - Mi a perspektívát, ami erősebbé tesz minket. A különbözőség és az elfogadás az innováció és a kreativitás forrásai. Hozzájárulnak sikereinkhez, és mi az Aptivnál mindkettőt szem előtt tartjuk. Színes csapataink napi szinten együttműködnek egymással, valóra váltják újító ötleteiket, megoldásokat találnak és szembe néznek a felmerülő kihívásokkal. Kollégáink kiemelkedő képességekkel, perspektívával és tehetséggel rendelkeznek, arra törekednek, hogy hatással legyenek jövőnkre. Ha csatlakozol hozzánk, önálló gondolkodásra, véleménynyilvánításra bátorítunk, és arra, hogy az innovatív megközelítés a mindennapjaid részévé váljon.

    Vannak, akik a technológiát látják - Mi a lehetőséget a kapcsolatteremtésre. Az Aptivnál nem csupán másként látjuk a világot, azért dolgozunk, hogy megváltoztassuk azt. A gyakorlatban ez azt jelenti, hogy olyan technológiát fejlesztünk, amely a közlekedést biztonságosabbá, környezetbarátabbá és összekapcsolt rendszerré teszi. Világszerte 48 országban 200 000 vagyunk az Aptiv család tagjai, de küldetésünk egy: mozgásba lendülünk és együtt megváltoztatjuk a holnapot.

    Privacy Notice - Active Candidates: https://https://www.aptiv.com/privacy-notice-active-candidates

    Aptiv is an equal employment opportunity employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, national origin, sex, gender identity, sexual orientation, disability status, protected veteran status or any other characteristic protected by law.